Reklamace a Záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Neručíme za poškození zboží vzniklé vinou přepravní služby (Česká Pošta, Zásilkovna). V takovém případě bude náhrada škody vymáhána zákazníkem u přepravní společnosti.

Nárok na uplatnění reklamace nevzniká mimo jiné v případě: neodborném zacházení s ním a používání zboží v podmínkách, pro které nebylo určeno. Reklamace dále nevzniká, pokud je zboží mechanicky poškozené spotřebitelem nebo by byla podána na součásti výrobku podléhající přirozenému opotřebení.

Rovněž NEPŘIJÍMÁME reklamace na zkoušené spodní prádlo.

Postup při reklamaci:
1. Vyplňte reklamační formulář a přibalte jej do balíku. Stáhnout jej můžete zde.
2. Zboží zašlete buď prostředníctvím ČESKÉ POŠTY - Doporučený balík (balíky zaslané NA DOBÍRKU - NEPŘEVEZMEME) na naši adresu e-shopu - Chachar/Wear s.r.o. Prostorná 914/2, 709 00 Ostrava a nebo můžete zásilku zaslat prostřednictvím ZÁSILKOVNY, kdy při podání balíku na pobočce Zásilkovy stačí sdělit kód 94267106 a obsluha podacího místa sama vytiskne štítek a Vám předá potvrzení o převzetí zásilky.
3. Informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží námi. V případě delších reklamací, Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.

V případě zboží, které jste zakoupili přes e-shop s možností dopravy OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ - s reklamovaným zbožím se stavte přímo na prodejnu, na místě bude reklamace vyřešena.

PODPORUJEŠ ULTRAS

Náš e-shop ChacharWear.cz nabízí jako jediný originální zboží s fanouškovskou tématikou pro všechny příznivce fotbalového klubu FC Baník Ostrava. Koupí těchto suvenýrů podporujete tvorbu choreografií na zápasech Baníku.

Platba kartou

Objednávku můžete zaplatit ihned platební kartou, běžným bankovním převodem nebo načtení QR kódu ve Vašem mobilním internetovém bankovnictví. Platbu dobírkou neposkytujeme!

Kamenná prodejna

V naší kamenné prodejně si můžete všechny produkty prohlédnout. Prodejnu najdete v Ostravě - Mariánských horách, na ulici Prostorná 914/2.

Načítám, prosím vydržte...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací

Beru na vědomí