Podporujeme

ZDRAVOTNÍ ÚSTAV OSTRAVA
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě jsme navštívili s darem v podobě 500 ks jednorázových roušek a několika desítek litrů dezinfekce, určených pro pracovníky ústavu při boji s koronavirem.  
FAKULTNÍ NEMOCNICE OSTRAVA
Zástupci Chachar/Wear a ultras Baník  předali šest stovek bavlněných roušek s kapsou na filtr Fakultní nemocnice Ostrava . Nechybělo ani něco na zub v podobě stejného počtu müsli tyčinek Baníček, pro naše obětavé pracovníky na medicínském poli.  
AKADEMIE FC BANÍK OSTRAVA
Zástupci akademie od nás obdrželi 100 stejných triček venovaných na akci "Baník cup". Zároveň jsme několikrát obdarovali naše nejmladší baníkovské naděje drobnostmi jako jsou šály, klíčenky nebo samolepky. Naposledy na letních Baník kempech 2020. 
ZÁKLADNÍ ŠKOLA JANA ŠOUPALA OSTRAVA
Společně s fotbalisty FC Baník Ostrava jsme byli již několikrát uvítat prvňáčky v této fotbalové škole. Samozřejmě nezůstalo jen u vřelého slova a novopečení školáci od nás dostali několik věcí, které se jim hodily pro prémiový školní ročník. 

PODPORUJEŠ ULTRAS

Náš e-shop ChacharWear.cz nabízí jako jediný originální zboží s fanouškovskou tématikou pro všechny příznivce fotbalového klubu FC Baník Ostrava. Koupí těchto suvenýrů podporujete tvorbu choreografií na zápasech Baníku.

Platba kartou

Objednávku můžete zaplatit ihned platební kartou, běžným bankovním převodem nebo načtení QR kódu ve Vašem mobilním internetovém bankovnictví. Platbu dobírkou neposkytujeme!

Kamenná prodejna

V naší kamenné prodejně si můžete všechny produkty prohlédnout. Prodejnu najdete v Ostravě - Mariánských horách, na ulici Prostorná 914/2.

Načítám, prosím vydržte...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací

Beru na vědomí