O nás

Chachar/Wear–oblečení pro každého Chachara

Dlouhá léta probíhal prodej přes e-shop, který byl součástí webu www.chachari.cz. První náznak vzniku této prestižní oděvní značky se objevil na jaře 2014, kdy se poprvé na triku objevilo logo CHACHAR/WEAR, tak jak ho známe do dnes. Jednalo se o trika OSTRAVSKÁ SMETÁNKA. Následně během léta vznikl nápad e-shop od webu Chachaři oddělit z důvodu snadnější organizace a přehlednosti prodeje.  6.9. 2014  byla na Facebooku vytvořena stránka s názvem Chachar/Wear a tím byl celý projekt spuštěn. Netrvalo to ani měsíc a 30.9.2014 byl na nově založené doméně spuštěn nový e-shop se vzhledem jak jej známe do teď.

Kdo Chachar/Wear provozuje

Jako všichni ostatní i my jsme fanoušky našeho milovaného klubu.

 

Co vše je financováno z výtěžků z prodeje

Prodej fotbalového oblečení a dalších suvenýrů je ideální způsob, jak financovat aktivity Ultras. Odjakživa totiž veškerý zisk z prodeje putuje „do čapky“, ze které je následně financována výroba choreografií, transparentů, vlajek či graffiti. Nošením suvenýrů z naší dílny tak nejenže přispíváte k propagaci klubu ze Slezské, ale zároveň jeho koupí podporujete rozvoj Ultras scény u nás, za což jsme vám pochopitelně velmi vděční.

Přehled několika choreí, vlajek a graffitů, které povstaly díky prodeji oblečení, šál a nálepek.

 

Asi jedno z nejprobíranějších choreí v českých médiích. „Jak ho tam pronesli? – Omotané kolem pasu!“ (4. místo ULTRAS LIGY 17-21. Kolo 2013/2014, první být nemohlo, protože jsme v tomto kole ULTRAS LIGY měli i lepší prezentace )

Choreo, které sklidilo největších úspěch mezi fanoušky nejen v Česku. (vítěz ULTRAS LIGY 11.-16. Kolo + pohár 2014/2015)

40 kusů obouruček s různými baníkovskými motivy.

Nově renovovaná šitá vlajka CHACHAŘI. Svou premiéru si odbyla na výjezdu v Jablonci na jaře 2015.

Choreo, které sklidilo nejen potlesk stadionu v Plzni, ale i pochvalu v médiích. ( Vítěz ULTRAS LIGY 6.- 10 kolo 2014/2015)

Prý se na něm pánové poznali, ale moc se  jim to prý nelíbilo. (4. Místo v ULTRAS LIZE 11.-16. Kolo + poháry 2014/2015)

NEJ, NEJ, NEJ – Nejspíše jedno z nejdražších, nejnamáhavějších na výrobu, nejlepších choreí, které bylo na Bazalech prezentováno. A taky zatím poslední…

 

Jedna z posledních kartoniád na Bazalech. Zápas Baník – Sparta jaro 2013.

 

Výzdoba budky na jedním z ostravských sídlišť.

NÁKUPEM SUVENÝRŮ PODPORUJEŠ ULTRAS!

Kamenná prodejna

V naší kamenné prodejně si můžete všechny produkty prohlédnout. Prodejnu najdete v Ostravě - Mariánských horách, na ulici 28. října 857/271.

Platba kartou

Objednávku můžete zaplatit ihned platební kartou, běžným bankovním převodem nebo načtení QR kódu ve Vašem mobilním internetovém bankovnictví. Platbu dobírkou neposkytujeme!

PODPORUJEŠ ULTRAS

Náš e-shop ChacharWear.cz nabízí jako jediný originální zboží s fanouškovskou tématikou pro všechny příznivce fotbalového klubu FC Baník Ostrava. Koupí těchto suvenýrů podporujete tvorbu choreografií na zápasech Baníku.

Načítám, prosím vydržte...
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací