OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě.

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky potvrzuje, že akceptuje pro dodávku zboží Obchodní podmínky vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. 

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.

Podmínkou pro naplnění platnosti Vaší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo ke vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY, BALENÍ ZÁSILEK
Potvrzení objednávky probíhá automaticky s potvrzujícím emailem. Na uvedený email v objednávce jsou zasílany informace o stavu objednávky.
Vše je přesto kontrolováno ručně, po kontrole skladu. V případě chyby a nemožnosti odeslání zboží je zákazník informován emailem. Všechny zásilky z našeho eshopu jsou zasílány v bublinkové obálce.

CENY ZBOŽÍ

Ceny zboží jsou v eShopu konečné, nejsme plátci DPH.

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu kdykoli před jejím závazným potvrzením (status objednávky: "Vyřizuje se"), po závazném potvrzení jen v případě dohody s prodávajícím a v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání. V žádném případě nelze stornovat již odeslanou objednávku.

Prodávající automaticky zruší (stav "zrušeno") objednávku pokud nedojde k uhrazení celkové částky za objednávku na účet do 10 dnů od data jejího vytvoření. 

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží podle platného Občanského zákoníku. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení zboží prodávajícímu). Po obdržení vráceného zboží, prodávající, nejpozději do 30 dnů, kupujícímu vrátí zpět odpovídající částku (z celkové částky budou odečteny náklady na poštovné a balné) předem dohodnutým způsobem. Tento nárok na vrácení zboží bez udání důvodu zaniká, pokud bylo zboží dodatečně upravováno podle přání zákazníka, je opotřebováno nebo jakkoliv poškozeno.

BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednané zboží Vám zašleme poštou cena je stanovena dle hmotnosti a výběru zákazníka, pokud v jedné objednávce překročíte částku 2000,-Kč poštovné je zdarma, zajišťuje Česká pošta, zboží odesíláme doporučeně. Tyto ceny a podmínky platí jen pro Českou Republiku do zahraničí se zboží neposílá.

ZPŮSOBY PLATBY

Bankovním převodem, po vyplnění a odeslání objednávky, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést jako variabilní symbol číslo vaší objednávky (Id). Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.


DODACÍ LHŮTA

Zboží obvykle odesíláme druhý pracovní den od přijetí platby, nebo od zaslání kopie příkazu provedené platby. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat. Dodání poštou na vaší adresu je dle podmínek dopravce a vybrané dopravy.

REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Neručíme za poškození zboží vzniklé vinou přepravní služby (Česká pošta). V takovém případě bude náhrada škody vymáhána zákazníkem u přepravní společnosti.

Nárok na uplatnění reklamace nevzniká mimo jiné v případě: neodborném zacházení s ním a používání zboží v podmínkách, které neodpovídají svými parametry parametrům. Reklamace dále nevzniká, pokud je zboží mechanicky poškozené spotřebitelem nebo by byla podána na součásti výrobku podléhající přirozenému opotřebení.

Postup při reklamaci:

1. informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně
2. zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3. do zásilky uveďte důvod reklamace a Vaši adresu

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží námi. V případě delších reklamací, Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Prodávající garantuje bezpečnost poskytnutých osobních dat.

Osobní data Kupujícího jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným dalším subjektům. Slouží výhradně k realizaci nezbytných účetních operací, zaúčtování platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci mezi Prodávajícím a Kupujícím.

PLATNOST OBCHODNÍCH PODMÍNEK

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 6.7. 2016 do vydání nových obchodních podmínek.

 

Kontaktní adresa e-shopu:

28. řijna 271
Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky
709 00

email: eshop@chacharwear.cz

 

Informace o firmě:
Chachar/Wear s.r.o.
IČ: 04968450
DIČ: CZ04968450
Sládkova 372/8
702 00
Ostrava - Moravská Ostrava